מפרשי האוצר
חיפוש גוגל בפורום:

המרד הגדול! איסור וסכנ''פ?

דיונים ועניינים בענייני השקפה, מצוות מתחדשות, ארץ ציון וירושלים.
שייף נפיק

המרד הגדול! איסור וסכנ''פ?

הודעהעל ידי שייף נפיק » ו' אפריל 17, 2020 2:05 pm

הבוקר אמצעי התקשורת המרכזי בביתי (הפלאפון) צלצל, והופתענו לשמוע על ידי גורם שבמשך זמן רב טורח לעדכן אותנו בגזירות השמד של המדינה - כי החל מרד נגד המדינה!
טרוף נשימה מיהרתי אל המזווה ב''ה האוצרות מלאים מצות שמן תפו''א וכל שאריות הפסח, מיהרתי להץקשר לסבא והסבתא לאוי''ט שעוד אטמו את בית הוריהם במלחמת השחרור לשאול כיצד לאטום את הבית בשקי החול בצורה הטובה והמקסימלית ביותר, כמובן שנזהרתי לשחרר את המידע באיטיות שלא יקבלו התקף לב בגילם המופלג, אילתרנו דגלים לבנים בכל החלונות על כל צרה שלא תבוא. האפלתי את הבית אטמתי ורוחי מעט שבה אלי...

אחרי שקצת נרגעתי התחלתי להרהר באספקלריא של תורה, האם המרד הזה מותר או אסור עפ''י תורתינו הקדושה. לא מיבעי לדעות שג' השבועות נוהגות- (שמארגני המרד הדור קבלוה עלייהו כל הג' שבועות וטוה''נ שמחמתם..) ולמה יגרע דינה של מדינתנו שככל העמים היא וכופרת במלכות שמים משאר אומות, ואף לדעה שאין ג' השבועות נוהגות, אבל סכנת נפשות יתכן, והתגרות באומות ודאי יש כאן.
שוב הרהרתי שכך הוכיח מרן הגרי''ז את ר' עמרם בלוי ואמר לו שציוני הוא, שמאמין בשוטרים הציונים שלא יהרגום, והלא פיקוח נפש יש כאן, אלא מזה שאינו חושש, אות הוא שמאמין הוא בציונים!
שוב נזכרתי בדברי מרן הגראי''ל שאמר שיחסנו למדינה כיחס אל גויי אומות העולם, לא תתגרו בם.
חילול ה' וודאי יש כאן, וסכנה לכלל הציבור החרדי על ההסתה הגדולה שיוצאת ממעשים כעין אלו.

וה' יאיר עיני עמו. ויגאלנו במהרה!!

תם מה הוא אומר

Re: המרד הגדול! איסור וסכנ''פ?

הודעהעל ידי תם מה הוא אומר » ו' אפריל 17, 2020 2:07 pm

אולי תפרש כוונתך כי לי לא צלצל הפלאפון (יש אפשרות להתנתק מכל הצינתוקים מכל הסוגים) ולא הבנתי הכוונה

שייף נפיק

הודעהעל ידי שייף נפיק » ו' אפריל 17, 2020 2:11 pm

אני לא הצלחתי להתנתק, נשמח לעזרה בזה.
יש גורם מכת מסוימת שמודיע לנו השכם והערב על גזירות שמד והפגנות
בזכותו לכה''פ אני יודע מתי לא לצאת מהבית, הבוקר הוא הודיע מפורשות כי החל מרד גדול נגד המדינה.
אני מאמין כי כמה עשרות אלפי אנשים שמעו את ההודעה.

תם מה הוא אומר

הודעהעל ידי תם מה הוא אומר » ו' אפריל 17, 2020 2:27 pm

שייף נפיק כתב:אני לא הצלחתי להתנתק, נשמח לעזרה בזה.

מתקשרים לחברת ימות המשיח, ויש שם איזה שלוחה שבה אתה בוחר להתנתק לגמרי מהם ומהמונם.
אין לי כעת המספר, אבל בודאי ניתן להשגה בקלות, זה המספר המרכזי של החברה, ושם יש שלוחה כזאת.
מסתמא יש כאן כאלה שידעו יותר טוב ממני.

קו ירוק

הודעהעל ידי קו ירוק » ו' אפריל 17, 2020 3:32 pm

שמעתי רמזים מאיימים על המרד הגדול מעיתון המבשר בחול המועד, בגין אפליית השכונות בירושלים..

איש קריות
שם מלא: איש כריות

הודעהעל ידי איש קריות » ו' אפריל 17, 2020 3:52 pm

בואו נירגע.
אף אחד לא לוקח אותם ברצינות, כולל הם עצמם.
אלו גיבורי מקלדת.
כמעט כל פשקוויל של החוגים הנ"ל והחוסים בצילם מסתיים בקריאה על כל הגולה כמדורת אש, זה מחזיק מעמד עד רימון ההלם הראשון במקרה הטוב.

שייף נפיק

הודעהעל ידי שייף נפיק » ו' אפריל 17, 2020 4:35 pm

ברשת בתקשורת זה מתוקשר היטב!!

חזור אל “אספקלריא”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 24 אורחים